פסח זה הזמן הכי טוב למצוא אדריכל

16.05.2020

תכניות נרקמות לכדי מציאות ואתם להוטים להתחיל את הפרויקט החשוב בחייכם – בניית הבית הפרטי שלכם.  תקופת החגים, או נכון יותר, טרום החגים, נחשבת לתקופה עמוסה בכל הקשור לעולם הבנייה והשיפוצים. פסח, זה הזמן הכי טוב למצוא אדריכל, מתוך הנחה שאתם רוצים להתחיל את הבנייה בקיץ, שכן, הפקת התכניות האדריכליות, אישורן והניירת הבירוקרטית, מצריכה זמן […]

תכניות נרקמות לכדי מציאות ואתם להוטים להתחיל את הפרויקט החשוב בחייכם – בניית הבית הפרטי שלכם.

תקופת החגים, או נכון יותר, טרום החגים, נחשבת לתקופה עמוסה בכל הקשור לעולם הבנייה והשיפוצים.

פסח, זה הזמן הכי טוב למצוא אדריכל, מתוך הנחה שאתם רוצים להתחיל את הבנייה בקיץ, שכן, הפקת התכניות האדריכליות, אישורן והניירת הבירוקרטית, מצריכה זמן וסבלנות ולכן, את האדריכל העתידי והנבחר שלכם, מומלץ למצוא בפסח.

 

דגשים למציאת אדריכל בפסח

רגע לפני שאתם מתחילים את מסע החיפושים, הנה לפניכם כמה טיפים שיעשו לכם את המשימה לקלה יותר:

מה שרואים מכאן, לא רואים משם.

אמנם זהו לא כלל אצבע, אך מומלץ כי האדריכל המיועד יהיה קרוב לאזורכם/המגרש, קרבה זו יכולה להקל על הגעה לפגישות מתוכננות וגם כאלו שלא, בפרויקט.

חלק מהאדריכלים עוסקים גם בעיצוב פנים הבית, מה שיכול להקל גם על הליווי בזמן בחירת מוצרי הגמר לפרויקט כמו, חיפויים, ריצוף, כלים סניטרים, גופי תאורה ועוד.

המלצות מלקוחות.

תמיד חשוב לקבל המלצות על אנשי מקצוע בכלל ועל אלו שאמונים על בניית הבית שלכם, בפרט.

חשוב לציין כי גם המלצתו של בן משפחה/ חבר על האדריכל שלו, שבנה עבורו את הבית, אינה מחייבת את הבחירה בו, אך בהחלט יכולה לתת אינדיקציה על איכות עבודתו של האדריכל המומלץ, כל השאר הוא עניין של כימיה בניכם, שכן, לא שמנה אם האדריכל מוכשר וכשרוני ככל שיהיה, כאשר אין בניכם כימיה, כל הפרויקט יראה בהתאם.

כך או אחרת, כאשר החלטתם על האדריכל – נהוג לבקש המלצות מלקוחותיו (בין 3-5 יספיקו) ולתאם פגישה/ ביקור בבתים שתכנן. שאלו שאלות שיספקו לכם את האינפורמציה הדרושה לקבלת החלטה נכונה.

נקודה חשובה בסעיף זה: האדריכל שתבחרו לא רק מכנן לכם את הבית, או גם מנהל על הפרויקט וחשוב לדעת כי האדריכל יודע לנהל את אנשי המקצוע השונים באופן הרמוני וסמכותי יחד, כזה שיודע לאתר תקלות/ בעיות בשטח וגם לפתור אותן.

תכנון בסגנון.

אתם מבקשים בית בסגנון מסוים- מודרני, כפרי, תעשייתי, אחר, חשוב לבדוק אם האדריכל אכן מכיר ומנוסה בתכנון עפ"י הסגנון שאתם מבקשים, כמו גם ביכולותיו הטכניות במציאת פתרונות פרקטיים משולבים בפריטים השונים. תיק העבודות של האדריכל ייתן לכם מענה על שאלה זו.

אדריכל או משרד אדריכלים?

משרדם של דן והילה ישראלביץ' מתמחה בתכנון בתי יוקרה, על כל שלבי הביצוע השונים, תוך ליווי מקצועי צמוד, מעל 15 שנה.

המוטו המנחה את המשרד ,הוא יצירתיות תכנונית מקצועית, המשקפת את חלומו של הלקוח, הן ברמה העיצובית והניראות והן, ברמה הפונקציונלית/ פרקטית.

תכנון הבית אמנם מתחיל על הנייר, אך עובר גם דרך העיצוב והלבשת הבית בסגנון הנבחר. במשרד ישראלביץ' אדריכלים, משלבים את כל אלו תחת קורת גג אחת, תוך שיתוף ושקיפות לאורך כל הפרויקט.

לבניית בית החלומות שלכם, צרו קשר כעת.